GİZLİLİK POLİTİKASI

Rekorelektronik.com, kullanıcıların https://www.rekorelektronik.com/ sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi, gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır. Kişisel bilgilerinizi: Online alışveriş hizmeti sağlamak; ürün pazarlaması ve promosyon; siparişlerinizi yerine getirmek; siparişleri işleme koymak ve ödemenin tamamlanması; üyelik kaydı; sizinle ileride iletişime geçmek ve bağlantı kurmak; istatistik ve bağlantılı veya takip eden işlemler ("Hizmetlerimiz")de kullanmak üzere alıyoruz.

Kişisel bilgileriniz gizli tutulmaktadır, ancak bizim adımıza kredi kartı işlemleri, siparişleri yerine getirme ve teslimat gibi önemli hizmetleri gerçekleştiren belirli Diğer Hizmet Sağlayıcılar ile çalışmaktayız. Bunlar işlemlerini yerine getirmelerini sağlayan bilgilerinize ulaşabilirler ancak bu bilgileri başka amaçlar için kullanamazlar.

Rekorelektronik.com, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. https://www.rekorelektronik.com/ kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

Rekorelektronik.com kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Eğer bize kişisel bilgilerinizi verdiyseniz, bunlar üzerinde değişiklik yapma veya bu bilgilere ulaşma hakkınız vardır. Tarafımızdan saklanan kişisel bilgilerinize ulaşmak veya düzeltme yapmak için  [email protected] e-mail adresinden ya da 0212 520 70 00 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR