Gigaset A170 Beyaz Telsiz Telefon
Gigaset A170 Beyaz Telsiz Telefon

Gigaset A170 Beyaz Telsiz Telefon

Marka : Gigaset
Fiyat : ₺1.199,90(KDV Dahil)

2 YIL GARANTİ ADINIZA FATURA AYNI GÜN HIZLI KARGO

Gigaset A170 Telsiz Dect Telefon 

Made in Germany

ÖZELLİKLER

Arama talebinizi karşılayacak kesenize uygun Gigaset A170 ? sade ve basit.

Hassas dokunma noktalarıyla kullanıcı dostu tuşlar

Tak & Çalıştır: El cihazı baz istasyonuna önceden tanımlanmıştır

ışıklandırılmış grafik ekran

18/200 saate kadar uzun konuşma/bekleme süresi

Arama talebinizi karşılayacak kesenize uygun Gigaset A170 ? sade ve basit.

Sade ve güvenilir Alman üretimi telefon için, A170?yi keşfedin. Bu telsiz telefonun kullanıcı dostu hassas dokunma noktalı tuş takımı ile arama yapmak çok kolay. Grafikli ekranı ışıklandırılmış olduğu için ekranı okumakta aynı oranda kolay. El cihazı tak ve çalıştır özelliği için önceden baz istasyonuna tanıtılmıştır. Yani Gigaset A170?nizi kutusundan çıktığı gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Radyasyonsuz Eco Mode Plus1 özelliği ile Gigaset A170 çevre dostu bir telefon seçimi.

Kolay kullanılabilirlik

Eğer temel telefon ihtiyaçlarınızı karşılayacak sade ve uygun bir fiyatlı ürün arıyorsanız Gigaset A170 güvenilir bir seçimdir. Kullanıcı dostu, kompakt yapısı ile ödediğiniz paraya büyük değer sunar. Hassas dokunma noktalı tuşları ve arkadan aydınlatmalı ekranı ile çağrı yapmak ve menüsünde gezmek kolay ve hızlıdır. Tak & Çalıştır özelliği ile Gigaset A170?nin kolay kullanımının zevkine evinize götürdüğünüz anda varacaksınız. 18 saatlik uzun konuşma süresi ile görüşmeleriniz siz istediğiniz sürece sürecek. 200 saatlik bekleme süresine ise Gigaset A170?de kısa bir şarj ile ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı veri depolama

Günlük aramaları daha rahat yapabilmek için Gigaset A170 numaraları saklar. 25 girişli son arayan listesi en son gelen 25 arama ile cevapsız çağrılarınızı görmesinizi sağlar. Ayrı bir çağrı listesi hızlı tekrar arama için girdiğiniz son 10 numarayı saklar. Rehbere 50 kişi kaydedebilir, Gigaset A170 ile arkadaş ve ailenize saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

Pratik bilgiler

Gigaset A170 ile gün boyunca ve çağrı aldığınızda ihtiyacınız olan bilgilere anında erişiminiz olur. Zaman ve çağrı süresi telefonun ekranında gözükür ve alarm fonksiyonu ihtiyacınız doğrultusunda güvenilir bir hatırlatma sunar. Gigaset A170 nin Arayan No2 özelliği ile sizi arayanın kimliğini herzaman bilirsiniz.

ECO DECT: Saf enerji tasarrufu ve radyason yaymaz1ECO DECT

Gigaset A170?nin enerji tasarufu sağlayan elektirik adaptörü daha az elektirik harcayarak3 hem doğaya hem cebinize davranır. Tüm Gigaset telsiz telefonlarda olduğu gibi birbirlerine yakınlaştıkça el cihazı ile baz istasyonları arasındaki güç aktarımı orantılı olarak azalır. Bunun haricinde bekleme konumundayken radyasyonsuz4 Eco Mode Plus ile güç aktarımı kapatılır.

Gigaset A170: Tüm temel çağrı ihtiyaçlarınızı karşılayan pratik fonksiyonlu ve uzun görüşme süresine sahip kablosuz telefon.

 

 

Gigaset A170

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR