Sony ICD-PX470 Ses Kayıt Cihazı
Sony ICD-PX470 Ses Kayıt Cihazı
Sony ICD-PX470 Ses Kayıt Cihazı
Sony ICD-PX470 Ses Kayıt Cihazı
Sony ICD-PX470 Ses Kayıt Cihazı
Sony ICD-PX470 Ses Kayıt Cihazı

Sony ICD-PX470 Ses Kayıt Cihazı

Marka : Sony
Fiyat : ₺1.399,90(KDV Dahil)

2 Yıl Garantili ve Faturalı Aynı Gün Hızlı Kargo

 

 

 Sony ICD-PX470 4GB Direct USB Stereo Ses Kayıt Cihazı

ÖZELLİKLER
Hızlı dosya aktarımı için USB doğrudan bağlantısı
Bilgisayarınızdan dosya içe veya dışa aktarımı hızlı ve kolaydır. Anında bağlantı için ICD-PX470'i doğrudan boş bir USB bağlantı noktasına takın. USB kablosu gerekmez.

Micro SD kart yuvasıyla belleğinizi genişletin
ICD-PX470, 4 GB dahili belleği ile MP3 128 kbps hızında stereo kayıt yaparken 59 saat 35 dakika maksimum kayıt süresi sağlar. Micro SD kart ile bellek kapasitenizi genişleterek 32 GB'a kadar ek bellek ve buna karşılık olarak 536 saati aşkın (Micro SD 32 GB ?MP3 128 kbps) kayıt süresi sağlayabilirsiniz.

Takvimde Arama ile doğru dosyayı hızla bulun
Kayıtlar tarih ile işaretlendiği için, ilgili tarihte hangi kayıtların yapıldığını kolayca bulabilirsiniz. Takvimi açarak günlere göz atın ve aradığınız kaydı bulun.

Deşifraj oynatma işlevi, kayıtları gözden geçirmenizi sağlar
Deşifraj oynatma modu ile konuşmaları yazıya dökmek kolaydır. Kayıt içerisinde kolayca ileri-geri sarabilir veya kaldığınız yeri bulmanıza yardım etmesi için işaret noktaları oluşturabilirsiniz. Ayrıca Dijital Kademe Kontrolü, oynatma hızını azaltarak söylenenleri daha iyi dinlemenizi sağlayabilir.

Düşük kesme filtresi istenmeyen gürültüleri önler
Düşük kesme filtresini etkinleştirerek, kayıt sırasında düşük frekanslı arka plan gürültülerini filtreleyin. Projektörler, trafik veya rüzgar gibi istenmeyen gürültü kaynakları kayıttan filtrelenebilir; böylece dinlerken sesleri duymanız kolaylaşır.


Doğrusal PCM veya MP3 formatlarında dosya kaydedin ve dinleyin
Kaydederken iki popüler dosya biçiminden birini seçin. Doğrusal PCM dosyaları daha büyüktür ancak daha fazla ayrıntı yakalar, dolayısıyla müzik kaydı için idealdir. MP3 dosyaları sıkıştırılmıştır ancak daha az bellek gerektirir, dolayısıyla uzun ders veya toplantı kayıtları için daha uygundur. Ayrıca ICD-PX470, MP3 ve PCM dosyalarını oynatabilir; böylece müzik çalar modunda en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.

Otomatik Ses Kaydı arka plan gürültüsünü azaltır
Biri konuşurken kaydetmek mi istiyorsunuz? Otomatik Ses Kaydı işlevini açtığınızda, ICD-PX470 ses frekansları için ses yakalama ayarlarını optimize eder. Sonuç olarak arka plan gürültüsü azaltılmış daha net bir kayıt elde edilir. Kaydı dinlerken Clear Voice teknolojisi daha iyi netlik için sinyali temizler.

S mikrofon sistemi uzaktaki veya alçak sesleri yakalar
Yüksek hassasiyet ve düşük gürültü düzeyine sahip S mikrofon ile artık boğuk ses kaynaklarını arka plan gürültüsünü almadan kaydedebilirsiniz. Uzakta öten kuşların sesini bile doğal ve net bir şekilde kaydedebilirsiniz.


Daha uzun süreli kayıt için ekstra uzun pil ömrü
MP3 192/128 kbps hızında dahili mikrofon ile kayıt yaparken, birlikte verilen AAA pil 55 saate kadar dayanır. Böylece pil değiştirme işlemleri arasında iki tam günden fazla kesintisiz kayıt yapılabilir. Bu da uzun konferans ve etkinliklerde kayıt yapmak için mükemmeldir.

Daha net ses için ayarlanabilir mikrofon aralığı
Ayarlanabilir mikrofon ayarları, yakalamak istediğiniz sese odaklanır. Tek bir sesi kaydederken, Odaklama modu tek yönden gelen dar bir ses alanını yakalar. Toplantılarda ise Geniş Stereo modu aralığı genişleterek salondaki herkesi kaydetmenizi sağlar. Ses ayarlarını optimize etmek için dört "sahne" ön ayarından (müzik, toplantı, görüşme ve dikte) birini seçin.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Sesleri olağanüstü netlikte kaydedin. ICD-PX470'te bulunan Odaklama ve Geniş Stereo kayıt özelliğiyle, yakalamak istediğiniz ses kaynağına odaklanabilirsiniz. Ayrıca micro SD yuvası ile 32 GB'a genişletilebilen 4 GB dahili bellek sayesinde günler boyu kayıt yapabilirsiniz.
4 GB dahili bellek, micro SD ile 32 GB'a kadar genişletilebilir
S mikrofon sistemi uzaktaki veya alçak sesleri net olarak kaydeder
Odaklama ve Geniş Stereo kayıt, duymak istediğiniz sesleri kaydeder
Otomatik ses kaydı arka plan gürültüsünü azaltır
Dahili USB konnektörü dosya aktarımını kolaylaştırır
DAHİLİ BELLEK
4GB
GİRİŞ VE ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
[PC I/F] Hi-Speed USB [Giriş] Stereo Mikrofon giriş jakı [Çıkış] Stereo Kulaklık jakı
AĞIRLIK
74 g 2,7 oz